MaxiMed 100% природен мед

Мед за потенција и тврда ерекција (машко-женски афродизијак) {MaxiMed}

ГОЛЕМА АКЦИЈА НА 2 НАРАЧАНИ ТЕГЛИ +5 БОМБИЧКИ ГРАТИС

MaxiMed Мед за интимна моќ, афродизијак комбинација.

Комбинација на мед и природни состојки по пчеларски рецепт стар 40 години. Помага во третман за еректилна дисфункција, бенигно воспаление на простата кај мажите и либидото и општата состојба на организмот кај жените. Се зема една кафена лажичка секое утро, или една бомбичка четириесетина минути пред полна активност.
Состав

Природен цветен, багремов и шумски мед, мака, семки од тиква, ореви, ѓумбир, цимет, жен-шен и други природни билки.

Алергени состојки

Мед, Мака, Ореви, Цимет и Жен шен

Грамажа

Голема тегла: 585 грама
Мала бомбичка: 55 грама

За MaxiMed

Сите потребни информации за MaxiMed.

Дневна доза

Дневна доза за користење една до две кафени лажички или една бомбичка.

Да не се надминува препорачаната доза за дневна употреба.

Консумација

 

Не се препорачува консумирање со алкохол.

Не се препорачува

Не се препорачува на лица со кардиоваскуларни проблеми, лица со висок крвен притисок и дијабетис.

Чување на производот

Да се чува на ладно и суво место.

Да се чува подалеку од топлина, мирис и влага

Препорака

Да се чува вон дофат на деца.

Се препорачува за лица со 18+ години.

Подалеку од

Да се чува подалеку од директна сончева светлина и температура под 25 целзусови степени.

MaxiMed Продукти

100% Природен мед за силно либидо и потенција.
Доколку нарачате 3 ( Четврата тегла ви е гратис)

Вашите податоци се заштитени.

Порачај тука  Цена 690 Денари ( Доставате е бесплатна)

  Maxi Med Мед за потенција и зголемено либидо

  ЦЕНА

  Голема тегла:690 Денари

  ( со бесплатна испорака)

  или 5 мали бомбички 690 денари со бесплатна испорака.

  ТЕЛЕФОН ЗА НАРАЧКА

  075 333 621

  E-mail за да нарачате

  naracaj@maximed.us

  Доверба од илјадници задоволни клиенти

  Прочитајте што нашите клиенти кажуваат за нашиот производ.
  Алма Идризи

  Јас кај дечко ми го забележав истиот ефект! И веднаш ми падна во очи промената. А пред тоа цело време мислев дека големината нема значење… Уште како има значење! Сега оргазмите ми се навистина фантастични, а порано секогаш и не свршував… Па како гладно куче му се нафрлувам, дури некогаш ми доаѓа да се срамам…

  Алма Идризи
  Гордана Поповска

  Сексуални односи со мажот ми имавме 1-2 пати месечно. Пријателката ми кажа за Maxi Med, јас нарачав на сајтот и ни стигна пакување Maxi Med по неколку дена. Мажот ми веднаш почна да го употребува. Сега ноќта не ни служи само за спиење, а јас скоро го бев заборавила чувството кога утредента едноставно леташ со насмевка преку лицето!  На сите им го препорачувам и ве советувам, не се трујте со хемикалии, тоа никаде не води! Медот е природна работа, и е многу вкусен. И јас почнав да го користам, имам чувство дека ми гори меѓу нозете. Потоа огнот го гасиме цела ноќ!

  Гордана Поповска
  Елена Стојановска

  Кај нас сексот ни редовен, три пати неделно или почесто. Ама еднаш забележав како тој пие Вијагра. Замислете само! Тој ништо не ми кажувал за проблемите, а јас си мислев дека е силен и дека стресовите ништо не му можат… Многу го искарав, посебно поради тоа што од Вијаграта имаше главоболки и покачен притисок! Зарем за радоста во кревет треба таква цена да се плаќа? Почнавме да бараме природни средства и наидовме на Маxi Med! Нарачавме на сајтот и ни стигна пакување od шест мали бомбички Maxi Medедна за недела! Кај мажот ми потенцијата сосема се нормализираше, и нон-стоп му се дигаше! Сега пред секоја акција ќе конзумира една бомбичка, и јас му крадам од тегличката. Тврд е како камен, нема притисок, и не го боли глава! А и домашната економија не ни зависи од сексот. За цена од едно апче, сега купуваме пет бомбички, и пет пати имаме секс!

  Елена Стојановска

  Последни новости

  Бидете во тек со новости од MaxiMed

  Ние сме спремни да ви помогнеме

  Порачајте веднаш плаќањето е при достава.

  За МаxiMed

  Комбинација на мед и природни состојки по пчеларски рецепт стар 40 години. Помага во третман за еректилна дисфункција, бенигно воспаление на простата кај мажите и либидото и општата состојба на организмот кај жените. Се зема една кафена лажичка секое утро, или една бомбичка четириесетина минути пред полна активност.
  Состав: Природен цветен, багремов и шумски мед, мака, семки од тиква, ореви, ѓумбир, цимет, жен-шен и други природни билки.

  Корисни линкови

  МаxiMed фан страна